Hakkımızda - Toptan Ev Tekstili- Ev Tekstili Xml Tedarik Sitesi

Hakkımızda

Tekstilbayi.com u 2019 Aralık ayı itibari ile faaliyete geçirdik.Ev tekstilinde Denizli de üretilen ürünlerimiz ve Denizli nin seçkin kaliteli ev tekstili ürünlerini sizlerle buluşturuyoruz.

Kurulduğumuz günden bu yana amacımız ev tekstili kategorisinde satış yapan online ve offline mağazaların toptan veya dropshipping modeli ile  ürün ihtiyacını karşılamaktır.

Ev tekstilinde ; el ve yüz havlusu, mutfak havlusu, kurulama bezleri, bornoz ve bornoz setleri, peştemal ve peştemal bornoz çeşitleri, nevresim ve çarşaf takımları, polar ve welsoft battaniye modelleri, sıvı geçirmez alez ve yastık koruyucuları,klasik sofra bezi ve masa örtüsü modelleri, düğünlük (okuluk ) havlu , günlük kullanım kumaş bay ve bayan mendil, plaj havluları gibi aklınıza gelebilecek tüm ürünlerde toptan veya drosphipping iş modeli ile hizmet sağlamaktayız.

Ürünlerimiz ev tekstilinin beşiği konumunda olan Denizli de üretilmektedir.2020 yılından itibaren kendimize ait markalarımızla bayi ve iş ortaklarımıza depolarımız ile ürün tedariğine başladık.Toptan ürün satın almak isteyen veya kendi markası ile üretim yapmak isteyen kişi veya firmalara ürün tedariği sağlamaktayız.

Toptan ürün tedarik etmek isteyen kişi ve firmalar info@tekstilbayi.com a mail atarak istedikleri ürünleri toptan fiyat teklifi alabilirsiniz. Eğer dropshipping iş modeli ile e-ticaret bayimiz olmak istiyorsanız web sitemizin en altında bulunan bayilik ve xml entegrasyonu sayfamızı inceleyebilirsiniz.